Sipariş ve Destek

Hakkımızda

Özel günleriniz ve tüm etkinlikleriniz için el yapımı hediye seçenekleri ile yurtdışı satışlarında lider çevrimiçi perakendeciyiz. Bu tecrübemizi www.kivi724.com web sitemiz üzerinden Kalıcı Çiçek ve Dekoratif lüks Objeler Konsepti ile başlangıç yaparak yurtdışı satışlarımızda olduğu gibi hızlı geri dönüş süreleri ile kişiye özel yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyor olacağız.

Evinize ve ofislerinize ve organizasyonlarınıza lüks bir dokunuş katacak kalıcı çiçek konseptimiz yanında birçok farklı dekor objesi gibi lüks aksesuar tasarımlarımız da mevcuttur.

Siparişleri kabul ediyoruz ve öğenizin nakliye zaman çizelgeleri içinde gönderilmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, ancak bu mümkün değilse, en erken gönderim zamanını size bildirmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Büyüleyici modern tasarımlarımızla etkinliklerinizi ve özel günlerinizi daha şık hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca sevdikleriniz için özel hediyeler hazırlıyoruz.

Her tasarım, samimi tasarım ekibimiz tarafından oluşturulur. Her tasarımın için ekibimiz bire bir çalışarak, dikkatini ve yüksek kaliteli bir deneyim ile ürün hazırlar.

Taahhüdümüz, tasarım deneyiminizin bu özel bölümünü asla unutmayacağınız şekilde siparişten teslimata kadar her adımda kırtasiye ürünlerimizle sizi tamamen heyecanlandırmaktır.

Harika müşterilerimiz olmasaydı bugün bulunduğumuz yerde olmazdık. Her müşterimize değer veriyoruz! Bizi destekleyen, bizden satın alan, bizi terfi ettiren, bize yardım eden ve işimizde bize inanan herkese çok teşekkür ederiz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.