Sipariş ve Destek

Garanti ve İade

     Garanti ve İade Koşullarımız  

 •  kivi724.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Siparişleriniz açıklamada belirtilen işgünü tamamlandığında  anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.
 • Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
  Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz tutanak tutulduktan sonra, sonuca bağlı olarak derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden  kivi724.com' sorumlu değildir.
 • Teslim edilen pakette deformasyon varmı?
  Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız.kivi724.com'ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir,tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
 • Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat? 
  Kargo firmasının görevi kivi724.com'dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz yapılacaktır.
 • İADE
   Kişiye özel ürünler, sipariş üzerine ve uzun uğraş gerektiren emeklerle hazırlanır. Ürününüzün bir başkası için kullanılması mümkün  olmayacağı için kişiye özel ürünler iade kapsamında değildir.
 • DEĞİŞİM
 • Ürünün kargoda herhangi bir hasara uğradığını düşündürten bir durum yoksa, ancak ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı ürün, eksik ürün veya herhangi bir problem tespit ederseniz, ürünü fotoğraflayarak sorunu açıklayacak şekilde kivi@kivi724.com adresine mail atınız. Size en kısa zamanda siparişinizdeki problemle ilgili dönüş yapılacaktır. Mağduriyetinizi telafi etmek için konuyla ilgileneceğiz. Ürün eksikse, eksik olan adet kadar size gönderilir. Ürün hasarlıysa hasarı telafi edilecek şekilde, ya da yeniden hazırlanarak ürün size yeniden gönderilir. Bu süreçte gönderilen kargo bedelleri TARAFIMIZA aittir.kivi724.com'tarafımızdan kaynaklı hiçbir sorun için, alıcıyı mağdur etmez. Ayrıca unutmayınız ki kişiye özel emeklerle hazırlanan bu ürünleri, size sorunsuz teslim etmeyi en az sizin kadar istiyoruz. Lütfen karşılaştığınız problemlerde, bizlerin de sizler kadar üzüldüğünü ve bu mağduriyeti birlikte yaşamak istemedeğimizi dikkate alınız.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.