Sipariş ve Destek

Sıkça Sorulan Sorular
Verdiğim ,sipariş kivi724.com'a ulaştı mı ?

 

 • Siparişinizi tamamladıktan sonra kivi724.com'tarafımızdan size bir sipariş onay maili gönderilecektir.
 • Bu mail ile birlikte siparişinizin bize ulaştığından emin olabilirsiniz.
 • Gelen kutusunu kontrol ediniz, Gereksiz klasörünü, Spam klasörünü kontrol etmenizi rica ediyoruz.
 • Size böyle bir mail ulaşmadığı takdirde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

 

 • Vermiş olduğunuz siparişi en hızlı şekilde size ulaştırmak kivi724.com''un en büyük dileği.
 • Kişiye özel ürünlerin hazırlık süreleri vardır. Bu ürünlerin hazırlama süreleri ürün açıklama bölümünde belirtilmiştir. Üründen ürüne farklılık gösterir. Hazırlama süreniz bittiğinde ürün / ürünleriniz kargoya teslim edilmektedir. ANCAK seçtiğiniz ürünlere ait açıklamaları lütfen dikkatle okuyunuz.
 • Tamamen el yapımı olan ürünler açıklamalarda belirtilen sürelerde hazırlandığı için maalesef ki ertesi gün kargoya verilemiyor. Ürünler kargoya verildikten sonra bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak teslimat süresi 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

 

Aldığım ürünü iade edebilir miyim ?

 


İADE
Kişiye özel ürünler, sipariş üzerine ve uzun uğraş gerektiren emeklerle hazırlanır. Ürününüzün bir başkası için kullanılması mümkün olmayacağı için kişiye özel ürünler iade kapsamında değildir.

 

Değişim Koşulları nelerdir ?

 

 • DEĞİŞİM
 • Ürünün kargoda herhangi bir hasara uğradığını düşündürten bir durum yoksa, ancak ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı ürün, eksik ürün veya herhangi bir problem tespit ederseniz, ürünü fotoğraflayarak sorunu açıklayacak şekilde kivi@kivi724.com adresine mail atınız. Size en kısa zamanda siparişinizdeki problemle ilgili dönüş yapılacaktır. Mağduriyetinizi telafi etmek için konuyla ilgileneceğiz. Ürün eksikse, eksik olan adet kadar size gönderilir. Ürün hasarlıysa hasarı telafi edilecek şekilde, ya da yeniden hazırlanarak ürün size yeniden gönderilir. Bu süreçte gönderilen kargo bedelleri TARAFIMIZA aittir. kivi724.com' tarafımızdan kaynaklı hiçbir sorun için, alıcıyı mağdur etmez. Ayrıca unutmayınız ki kişiye özel emeklerle hazırlanan bu ürünleri, size sorunsuz teslim etmeyi en az sizin kadar istiyoruz. Lütfen karşılaştığınız problemlerde, bizlerin de sizler kadar üzüldüğünü ve bu mağduriyeti birlikte yaşamak istemedeğimizi dikkate alınız.
Sanat ve Zanaat - ? - kısa/kısa

                  Sanat bir duygunun, bir hayalin, bir tasarı ya da güzelliğin İnsanda oluşturduğu estetik karşılıktır; ancak sanat, İnsanın yaşamla İlgili; bir başka deyişle günlük İhtiyaçlarımızı karşılamaya yaramaz. İşte bunun için maddi ve pratik İhtiyaçlarımızı karşılamayı amaçlayan çıraklık, kalfalık ve ustalık gibi deneyim aşamaları olan İşlere zanaat denir.

 

                                                         

Nasıl alışveriş yapabilirim ?
 • kivi724.com'Web sitemizden beğendiğiniz ürün ya da ürünleri sepete ekledikten sonra, “Devam” sekmesini tıklamanızın ardından gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
 • Sonraki aşamada kargo bilgilerinin ardından, ödeme yöntemini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.